Palety w serwisie Pewna Paczka

Użytkownicy portalu PewnaPaczka.pl, uruchomionego pod koniec lipca br. przez firmę kurierską K-EX, mogą teraz wysyłać przesyłki o wadze nawet do 500 kg.

Portal PewnaPaczka.pl początkowo umożliwiał każdemu klientowi zlecenie przez Internet wysłania przesyłki o wadze do 30 kg. Na początku października oferta ta została poszerzona o tzw. przesyłki LTL, czyli przesyłki paletowe o wadze nawet do 500 kilogramów. Do tej pory przewóz tego typu ładunków wymagał najczęściej podpisania umowy z firmą kurierską i przeważnie był ofertą zarezerwowaną dla firm. Dzięki tej ofercie transport ciężkich ładunków paletowych jest już dostępny dla każdego klienta.

Tanie przesyłki paletowe znaleźć można również w porównywarce cen – Kurierem.pl/palety

– Nie wymagamy jakichkolwiek umów, procedura jest identyczna jak w przypadku małych paczek. Wystarczy wejść na stronę PewnaPaczka.pl, złożyć zlecenie, opłacić usługę, wydrukować list przewozowy i przygotować przesyłkę, a następnie przekazać ją kurierowi – mówi Mariusz Czepiec, dyrektor handlowy K-EX Sp. z o.o. – Wprowadzenie przesyłek LTL to kolejny krok w rozwoju Pewnej Paczki, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem użytkowników. Liczba osób korzystających z tego portalu stale rośnie, staramy się więc, aby nasza oferta coraz lepiej spełniała wszystkie ich oczekiwania.

 

Poza wygodą Pewna Paczka oferuje także wszystkim użytkownikom korzystne ceny. Standardową przesyłkę można nadać już za 12,99 zł brutto za kopertę. Za wysłanie paczki o wadze 100 kg zapłacimy 146,36 zł brutto, a za najcięższą, 500-kilogramową – 204,90 zł brutto.

Biuro Prasowe K-EX


Dodaj komentarz