Integracja Apaczka.pl z platformą sklepową RedCart

Z satysfakcją informujemy o pierwszej na polskim rynku integracji jednej z najszybciej rozwijających się platform sklepowych w Polsce RedCart.pl z brokerem usług kurierskich Apaczka.pl.

Dzięki tej integracji proces generowania etykiet adresowych i wysyłania paczek przez właściciela sklepu internetowego opartego na platformie RedCart.pl został całkowicie zautomatyzowany. Współpraca z Apaczka.pl jest kolejnym krokiem wpływającym na uproszczenie procedury zamawiania, zakupu, płatności i wysyłki zakupionego towaru zmierzającym do oszczędności czasu i pieniędzy Klientów RedCart.pl.

Dodatkowo dzięki doskonałej współpracy Apaczka.pl z najlepszymi firmami kurierskimi w Polsce i na świecie właściciele sklepów internetowych mogą znacząco obniżyć koszty obsługi przesyłek kurierskich, a jednocześnie wybrać kuriera według osobistych preferencji bezpośrednio z panelu administratora sklepu. Apaczka.pl zadbała również o pełny zakres usług związanych z przesyłką, takich jak pobranie, ubezpieczenie, czy wybór czasu odbioru i doręczenia przesyłki.

źródło: www.apaczka.pl


Dodaj komentarz